adwokatgdynia.pl

Pod tym adresem internetowym (adwokatgdynia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wynajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy fotografie z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!